Sklepy meblowe online

Jest boom na sklepy meblowe w sieci. Coraz więcej  zakładów meblowych decyduje się na otwarcie sklepów firmowych. Meble schodzą do klientów prosto z magazynu producenckiego. Jest tanio, a meble są wysokiej jakości. Wszystko dzieje się z korzyścią dla klienta.

Większa konkurencja to lepsze ceny

Różne firmy meblowe proponują własny towar. To dla klientów znakomita rekomendacja. Wyspecjalizowane magazyny z możliwością bezpośredniego odbioru, transport najczęściej jest wliczony w cenę. Sklepy meblowe internetowe oferują najtańsze meble. Są pozbawione marży wynikającej z użytkowania powierzchni sklepowej, a także z kosztów transportu z zakładów meblowych do hurtowni, a następnie do sklepu. Jak doskonale widać w tej sytuacji, są to te same meble, które można zakupić bezpośrednio u producenta, ale cena jest dużo korzystniejsza. Te zmiany na rynku przebiegają od kilku lat i tendencja powstawania wielu sklepów w Internecie wciąż się nie zmienia. Także można znaleźć tanie lozka. Są wyspecjalizowane sklepy, gdzie można zakupić nie tylko tapicerowane meble, ale też dostępne są całe zestawy do sypialni. Łóżko można kupić w elementach, oddzielnie rama do łóżka i oddzielnie materac. Tanie łóżka z materacem w sklepach online kosztują tyle samo co stelaż w sklepach stacjonarnych.

Wyspecjalizowane sklepy meblowe

Najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko. To, jak śpimy ma decydujący wpływ na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Gwarancją dobrego zdrowia jest materac wysokiej jakości. Najlepsze są te z systemem sprężynowo-kieszeniowym. Taki materac jest średnio twardy, wyposażony w system multipocket oraz cienką warstwę pianki poliuretanowej. Tutaj sprężyny umieszczone są w oddzielnych kieszonkach. Materac ugina się punktowo. Jest bardziej twardy w miejscu, gdzie spoczywa kręgosłup i bardziej miękki tam, gdzie są ramiona i głowa. Pianka w elastyczny sposób poddaje się naciskom ciała. Zapewnia to komfort spania oraz pozwala na idealne dopasowanie się materaca do sylwetki.  Materac jest najważniejszym elementem łóżka.