rpkbochnia.pl

rpkbochnia.pl

komunikacja miejska 1 listopada w gdansku

komunikacja miejska 1 listopada w gdansku

ix. Missouri – Uczestnicy programu w wieku 65 lat i starszych potrzebujących wspomaga usługi istoty są kwalifikowane.

x. Nebraska – Osoby w wieku 65 lat lub starszych, którzy wyrażają zgodę na udział w ocenach medycznych i opieki zdrowotnej mają prawo do usług w domu lub może być umieszczony w zakładzie wspierana życia (2).

xi. New Jersey – Under Enhanced zrzeczenie Opcje Wspólnoty (3), osoby mogą albo pozostać w domu i korzystania z usług pomocniczych lub być umieszczone w domu opieki.

http://www.apartamenty.in/pl/apartamenty

XII. Ohio – Ohio Department of Aging jest odpowiedzialny za określenie waiver uprawnienia skarżących ocenę niepełnosprawne, prognoz, jak i aktywów finansowych do prawidłowego umieszczenia wewnątrz wspomaganych żywych obiektów.

xiii. Rhode Island – osób w wieku i niepełnosprawne są wyposażone wspomaganych usług bytowych, zarządzanie przypadku i specjalistycznego sprzętu medycznego.

XIV. Vermont – kwalifikowane Medicaid usługobiorcom usługi życie wspierane w ramach wyborów dla Care, 1115 Opieki Długoterminowej Medicaid Waiver, jak również szereg innych opcji opieki.

xv. Virginia – Medicaid programy Uchylenie tego stanu mają zastosowanie tylko do osób z chorobą Alzheimera lub otępienia, którzy potrzebują usług wspomaganych żywych obiektów. W zależności od okoliczności medycznych, limity wiekowe mogą być w rzeczywistości.

XVI. Waszyngton – Program przewiduje zwolnienie starszych i niepełnosprawnych mieszkańców w wspierana żywych obiektów.

XVII. West Virginia – Ludzie starsi i niepełnosprawni uczestnicy programu otrzymują dorosłych domach opieki i pomocy usług bytowych.

Ponadto niektóre kraje oferują szczegółowe informacje na temat ograniczeń i kwalifikacji, które można pobrać, przechodząc do każdego odpowiedniego państwa Medicaid zniesienia linku informacyjnego: www.cms.hhs.gov/MedicaidStWaivProgDemoPGI/MWDL/list.asp?intNumPerPage=allsubmit=Go~~dobj

Na co zwrócić uwagę w przyszłości

Rządy państw określenia kwalifikacji na podstawie dochodów, dając seniorów o niskich dochodach możliwość zostać umieszczony w zakładzie, która będzie opiekować się ich potrzebami i nadzorowania codziennych czynności. Z wyżu demograficznego na emeryturę, jak mówimy, a także w najbliższych latach będziemy świadkami wzrostu liczby Medicaid kwalifikowanych objętych pomocą żywych obiektów w innych krajach? Może trzydzieści trzy lub tak inne państwa będą realizować niezwykłe korzyści zarówno seniorów i społeczeństwa w ogóle.

źródła

1. cms.hhs.gov/MedicaidStWaivProgDemoPGI/MWDL/list.asp?intNumPerPage=allsubmit=Go

2. nenaaa.com/finding-care/aged-medicaid/

3. state.nj.us/health/senior/go.shtml

Artykuł napisany przez: