rpkbochnia.pl

rpkbochnia.pl

komunikacja miejska trojmiasto bilety

komunikacja miejska trojmiasto bilety

Jak Keep Your zieleń trawy tego lata!

Długie, gorące letnie dni są wyzwaniem dla każdego trawnika. Unikać suchej trawy brązowy wykonując naszych prostych wskazówek, aby utrzymać dobry wygląd trawy!

Nie nadmiernie rozpieszczają trawnik

Jeśli regularnie podlewać trawnik, to będzie zależeć od niego.dania take away Lepiej podlewać trawnik rzadziej, ale bardziej dokładnie. Doprowadzi to do silniejszego systemu korzeniowego, który jest bardziej w stanie przetrwać długie okresy suszy. Murawa jest niezwykle trudne, więc jeśli mieszkasz w obszarze o stosunkowo częstym deszczem, które mogą być wystarczające dla trawnika.

Idąc na wężu łatwe, nawet jeśli posiada zbiornik na wodę lub dobrze, może rzeczywiście wzmocnić swoją trawę. Czy sprawiają, że większość twoich soakings, choć – stosując środek zwilżający może pomóc upewnić się, że każda kropla idzie dalej. Są łatwe do zastosowania i pomoże penetrują wodę i być wchłaniane łatwiej.

Gdy to zrobisz wody sprawiają, że większość z nich, przez podlewanie w chłodzie rano lub wieczorem, tak aby woda nie wyparuje natychmiast.

Fertilise w odpowiednim momencie

Stosowanie nawozu, zwłaszcza wiosną, na początku okresu wegetacyjnego, może dać swoje trawy dobry impuls w zdrowie i siłę, aby pomóc jej przejść przez upałów. Niektóre murawy, takich jak Sir Walter, mają specjalnie zaprojektowane nawozów, które można wykorzystać.

Nawozy organiczne, takie jak granulowanego nawozu z kurczaka lub krwi i kości, są idealne dla każdego rodzaju trawnika, lub granulowanego nawozu, spróbuj Shirley nr 17, lub powolne uwalnianie żywności, takich jak Szkocki Lawn Builder.

Mow z rozwagą

W okresie letnim jest to szczególnie ważne, aby nie skaleczyć trawy zbyt krótko. Koś regularnie, odcinając nie więcej niż jedną trzecią ostrza za każdym razem. Jako zasada, trawniki bawole powinny być przechowywane co najmniej 25mm długości całej latem.
Artykuł napisany przez: