rpkbochnia.pl

rpkbochnia.pl

komunikacja miejska frankfurt nad menem

komunikacja miejska frankfurt nad menem

Dziecko Dyscyplina Right Way

Jako rodzice musimy nauczyć się robić kara wychowawcza właściwą drogę, będąc zgodne z naszymi dziećmi. Czy można umieścić swoje dziecko w czasie, gdy trafią ich rodzeństwo? Więc zrób to konsekwentnie za każdym razem. Czy uziemić dziecko, które gaśnie grać bez powiadomieniem gdzie idą i co robią? Zrób to za każdym razem. Czy dokonaniu preteen napisać ci 20 linii, gdy mówią do ciebie niegrzecznie? Zrób to za każdym razem.

Próbuję zrobić punkt tutaj. Gdy zdecydujesz się dać swoim dzieciom konsekwencje muszą być w wysokim stopniu przewidywalne. Pozwól mi powiedzieć, że ponownie w przypadku niektórych z was, że brakowało. gdy użytkownik zdecyduje się dać się konsekwencji swojego dziecka, to musi być w wysokim stopniu przewidywalne. Ale co dokładnie to oznacza dla nas?

Dzieci muszą dokonać dobrych wyborów, ale nie zawsze wybrać dobrze. Naszym celem jest to, że przed podjęciem decyzji, aby angażować się w niezbyt przyjemnej zachowań, byliby w stanie powiedzieć sobie: „OK, to jest warte zjechania na popołudnie grać z Johnniego, kiedy wiem, bez wątpienia, że ??kiedy się w domu będę uziemiona przez siedem dni? „

Można zobaczyć, jak to pomaga dziecku? Cała idea jest taka, że ??dyscyplina jest temat nauczania naszych dzieci, aby dokonać najlepszego wyboru. W tym celu należy, że naprawdę trzeba mieć wszystkie fakty, tak aby mogli oni podejmować decyzji. Ostatecznie, jeśli dajemy naszym dzieciom konsekwencje, które w jednej linii z złym wyborem, będzie zachęcać je, aby wybrać lepiej następnym razem.

Konsekwencje są skuteczne tylko, gdy pasuje do przestępstwa. Przykładem jest, że jeśli moja córka zostawiła swój nowy strój na podłodze w stercie aby deptane, chciałbym go podnieść i umieścić go w szafie na kilka dni, aby pokazać jej, że nie jest OK, aby opuścić ubrania podłoga. Im bliżej można dopasować konsekwencji do zachowania, tym lepszy będzie wynik. To co dobre, dyscyplina jest tym wszystkim chodzi.

Kim Patrick jest jednym mama z czwórką dzieci mieszkających na Sunshine Coast w Queensland, Australia. Ona jest trenerem rodzic, głośnik seminarium i autor książki „Get Your Child zachowywać się w 30 dni lub mniej”.

Artykuł napisany przez: