rpkbochnia.pl

rpkbochnia.pl

komunikacja miejska jelcz laskowice

komunikacja miejska jelcz laskowice

Przekąski jeść między posiłkami

Uwielbiamy do jedzenia, w rzeczywistości jest naszym nawykiem. Wydaje się, że nasze usta są jedyną częścią ciała, która nie dostać zmęczony. Zwykle po zjedzeniu nasze posiłki nie możemy długo czekać na następny posiłek przyjść więc chrupać coś pomiędzy tymi posiłkami.

Są pożywne przekąski i nie ma. Musimy uważać na to, co jemy, przekąski powinny być zdrowe i mają niską zawartość tłuszczu. Poniżej przedstawiono przykłady zdrowych przekąsek, które są kochane przez większość.

Prażona kukurydza

Zwykle jedzą to, gdy jesteśmy o maraton filmowy. Są one małe i łatwe do chrupać dlatego większość z nas kocha to. No dobra wiadomość dla was, popcorn jest dla ciebie dobre. Jest on wykonany z całych ziaren. Składniki odżywcze w kadłubie są zachowane w popcorns dopóki nie pojawiło. Ponadto, jest to dobre, gdy jesteś w diecie, ponieważ daje żołądek zadowolony uczucie.

pizze

Mówią, że jest to najbardziej pożywne fast-food. Posiada składniki z trzech podstawowych grup żywności. Skorupa jest wykonana z ziarna, sos pomidorowy z warzyw, sera z produktów mlecznych i mięsnych jako źródło białka. Można także dodawać żadnych dodatków, które chcesz. Wystarczy upewnić się, że są to zdrowe.

Masło orzechowe Banana Muffins

Jest to kolejny zdrowe przekąski. Cały banan zawiera tyle samo kalorii, jak batony, ale utrzymuje, że czujesz się pełne dwa razy tych tabliczek czekolady. Masło orzechowe z drugiej strony, pomoc obniża poziom cholesterolu.

Te przekąski są pyszne, a zarazem pożywne. Tylko nie zapomnij, aby jeść je z umiarem. Pamiętaj, że za dużo wszystkiego nie jest już zdrowa. Oglądaj przekąski jesz, aby być zdrowym.

Artykuł napisany przez: