rpkbochnia.pl

rpkbochnia.pl

komunikacja miejska plock na youtube

Mając to wszystko zebrane, wykonaj następujące kroki, aby uczynić swoje wino.

Pobierz sok

Ludzie wychodząc z domu owoców winiarstwa często zastanawiam się, ile owoców rzeczywiście potrzebne. Oto wskazówka Znalazłem prace – trzeba tyle soku, aby napełnić naczynie szklane fermentacji używasz – Twój butli lub butla. Niektóre przepisy opowiadają podlewania sok owocowy, aby uzupełnić ilość trzeba, ale nigdy tego robić. Użyj czystego soku i twoja wina będzie pełne smaku i satysfakcjonujące do picia.

Będziesz albo naciśnij owoc, ścisnąć go ręcznie lub użyć sokowirówki elektryczny. Jeśli ściskając ręką (soft śliwki na przykład) trzeba będzie duży pojemnik ze stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego. Jeśli masz dysk owoców jak jabłka lub śliwki twardych i elektryczna sokowirówka jest dobrą inwestycją, jeśli nie masz już jeden. Można także pociąć owoce i gotować ją w niewielkiej ilości wody do ekstrakcji soku, ale pogarsza smak końcowej wina. Jeśli masz winogrona, można spróbować deptanie ich stopami w tradycyjny sposób. Niektóre owoce mogą być cięte i pozostawia do nasiąknięcia przez kilka dni w małej ilości wody, aby ekstrahować smak i kolor skóry.

Niektóre owoce, takie jak jabłka, rzucać ogromną pianę po soków i trzeba będzie syfon sok po piana wzrosła do góry.

Zauważ, że mieszane wina owocowe są bardzo udane. Jeśli masz tylko kilka morele ale dużo jabłek, wymieszać sok nadrobić swoje galon.

Dodać cukier

Niektóre soki owocowe, jak bardzo słodkiego soku winogronowego, nie będzie potrzeby dodawania jakichkolwiek cukru. Większość innych win owocowych będzie potrzebne, aby cukier dodany. I zwykle dodać 2 funta cukru nadrobić jeden galon soku owocowego. Jeśli wolisz włosów wino, można zmniejszyć tę kwotę. To jest powód, że lepiej jest użyć kilku mniejszych naczyń szklanych, kiedy wychodząc z domu owoców winiarstwa – można zmieniać ilość cukru w ??każdym (rekord to poprzez pisanie na butli za pomocą pióra filcu); kiedy w końcu przyszedł do picia wina, będziesz wiedzieć, który styl pomiędzy suchym, średnich i słodkie, że wolisz.
Artykuł napisany przez: